direct-admin-paneline-nasıl-giriş-yapılır

Firma olarak kullanmış olduğumuz hosting yönetim paneli Dünyaca ünlü DirectAdmin panelini çözüm noktası olarak kullanmaktayız.Peki DirectAdmin paneline nasıl giriş yapabilirim ?

İşlem kesinlikle kolay ve anlaşılabilinir.

Örnek domainimiz dogrureklam.com olsun. DirectAdmin yönetimine giriş yapabilmemiz için domainimizin sonuna :2222 eklememiz yeterli olacaktır.

Örn : www.dogrureklam.com:2222

Örnek resimdeki gibi bir ekran görüntüsü ile karışılaşacaksınız. Sizin için tanımlı dil ile giriş yapmak istemiyorsanız En altta bulunan Language kısmında farklı bir dil seçimi yapabilirsiniz. Türkçe dil imkanımız bulunmaktadır.

Username kısmına tarafımızdan size verilmiş olan kullanıcı adını, password kısmına ise size tarafımızdan verilen parolayı girdikten sonra Sign in To Account butonuna tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Farklı firmalardan DirectAdmin hizmeti sağlanan kişilerde aynı işlemi uygulayabilirler. Farklı bir strateji izlenilmemiş ise :2222 portu standart port numarasıdır.

DirectAdmin ile ilgili daha fazla bilgi almak için sayfamızın blog kısmını kontrol edebilir ve ya telefon yolu ile iletişime geçerek bizden bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir