direct admin panelinden yeni şifre almak veya unutulan directadmin şifdresini yeniden almak

DirectAdmin paneline giriş yapmak istediniz ve hatalı şifre uyarısı aldınız.Yani directadmin şifremi unuttum diyorsunuz.Yapmanız gereken çok basit bir kaç adımlık işlem var. Bu işlemlerden sonra yeni bir direkt admin paneli şifresine sahip olacaksınız.

Öncelikle sitemizin directadmin paneli anasayfasına giriş yapıyoruz. Örn: www.dogrureklam.com:2222

Burada sayfanın en alt kısmında şifremi unuttum veya ” Forgot Password? Click here ” yazısına tıklıyoruz.

Karşımıza aşyağıdaki gibi bir sayfa gelecektir.

direct admin panelinden yeni şifre almak veya unutulan directadmin şifdresini yeniden almak
direct admin panelinden yeni şifre almak veya unutulan directadmin şifdresini yeniden almak

Burada Username veya kullanıcı adı yazan yere tarafımızca size iş başlangıcında verilen kullanıcı adını girerek Send Me A Link veya bir link gönder butonuna tıklıyoruz.

Daha sonrasınada hesabımızın aktif olduğu email adresimizin posta kutusunu kontrol ediyoruz. Posta kutusunda DirectAdmin ile ilgili gelen bir posta olduğunu göreceksiniz. Bu postada bulunan linke tıklamanız durumunda size parola oluşturabileceğiniz bir alan gelecek ve bu alandaki verileri lütfen düzgün bir şekilde doldurun. İşlemi tamamladıktan sonra otomatik bir giriş işlemi gerçekleştirilmiş olunacak. Lütfen yeni şifreyi unutmayacağınız bir alana not edin.

Not : Bu parola önemli ve website üzerinde bir çok değişikliğin yapılabileceği bir alandır. Bu yüzden lütfen mümkün olduğunca şifrenizi/parolanızı 2. bir kişi ile paylaşmayın

Bununla birlikte DirectAdmin giriş işlemi nasıl yapılır diye merak edilen olursa önceki yazımı olan http://www.dogrureklam.com/blog/kategorisiz/directadmin-paneline-nasil-giris-yaparim/ sayfasını ziyaret etmesini öneririm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir