binary-nedir-olumluyanlari-olumsuz-yanlari

Binary nedir? sorusuna yanıt vereceğimiz bu yazımızda sizlere binary sisteminin olumlu yanları ve binary sisteminin olumsuz yanlarından da bahsetmiş olacağız. Öncelikle Binary Sistem 2 lik sistemde alt alta giden network derinliğidir diyebiliriz.

Bu ne demek oluyor ? 

Yazı ile anlatacak olursak şöyle oluyor. Bir üst kullanıcı var Bunun sıra numarası 1 olsun Bunun altına iki kişi tanımlanabiliyor. Böylece 1. derinlik tamamlanmış oluyor. 

Şekildende anlaşılacağı üzer 2 ve 3 numara 1. derinliğe ait kişilerimiz. Şimdi Binary sisteminin çeşitli değişiklikleri olduğu 2. derinliğe geldik. Neden Çeşitli değişiklik konusuna gelince burada 4-5-6-7 numara ile numaralandırdığımız kişiler Stabil Binary demiş olduğğumuz numaralandırılma ile yapılmıştır. Yani Sisteme kimin kayıt ettirdiğinden çok sistem sırasının önemli olduğu işlemdir. Soldan – sağa doğru devam eder.Birde varyantlı binary dediğimiz bir sistem vardır. buda Şu şekilde gitmektedir.

Varsayalım 2 ve 3 numara hiç altına kişi eklememiş olsunlar.İkisinden birisi altlarına kişi eklediği zaman 4 numaranın yerine geçmektedir. Bir sonraki eklenen kişi 6 numaraya bundan bir sonraki 5 numaraya ve en sonda 7 numaraya geçmektedir. Yani şöyle oluyor ki içe sarmal yapıda giden binary oluyor. Bu sistem En altın En sağındaki kişiye avantaj sağlar. En altın en solundaki kişiye dezavantaj sağlar.

Peki Binary sistemi aslında nedir ?

Binom açılımı denilen matematiğin bir kuramından türemiştir aslında. Ve 2 Rakamının üslü sayısına göre genişleyen bir yapıdadır. Bunun için temel matematik bilgisine sahip olmanız yeterli olacaktır. Şöyle anlatalım. 2° = 1 e denk gelmektedir bu yüzden en üstte 1 kişi bulunmaktadır. 2üzeri 1 =2 Buda birinci derinlikte 2 kişinin bulunması anlamına gelir 2 ve 3 numara bunlar olmaktadır. 2²=4 buda 4-5-6-7 rakamlarını temsil etmektedir. Bu şekilde uzayarak gitmektedir. Şimdi gelelim

Binary sisteminin olumlu yanları na

-Az çalışanı destekleyen bir sistemdir
-Sıralı sistem olduğu için üyelerden bu kişi aslında benim alt kişimdi iddiası gelmez.
-Satış kabiliyeti az olan kişileri sisteme girmeye teşvik eder
-Yeni teknolojimiz sayesinde az çalışan kişi altına kişiler gelsede belirlediğimiz kriterleri sağlayamadığı takdirde derinlikten gelir elde edemez

Binary Sisteminin olumsuz yanları

-Sistemde çok çalışan az çalışana göre aynı kazancı aldığı için satış düşüşüne sebep olacaktır
-Altına sınırsız kişi ekleyemeyen belli sayıdan sonra kişi eklemeye çalışmayacaktır
-Fazla kazanc için kişilere fazla derinlik vaad edilmesi gerekmektedir

Network Marketing yazılımı yapan firma ile bu konuları mutlaka konuşmuş olacaksınız.Lakin bilmeniz gereken bir şey var. DR NM sisteminde Hem Unilevel hem Binary sistemini aynı anda kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi için lütfen Bize 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numarasından : 0545 525 84 33 ulaşabilir yada sisteme numaranızı bırakarak size en kısa zamanda ulaşmamızı sağlaya bilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir