unilevel-nedir

Network ağaç yapısının 2 farklı birimi vardır.Bunlar Unilevel ve Binary ‘dir. Binary Nedir yazımızı blog kısmında arayarak bilgi alabilirsiniz. Gelelim unilevel nedir ? konumuza. unilevel Nedir ?
Unilevel bir kişinin altında sınırsız yatay mimaride derinlik açabileceği sistemdir. Yani şu demek oluyor ki
Bizim bir Süper Admin dediğimiz kullanıcı olsun.Bu en tepedeki kullanıcıdır. Superadmin altına kişi eklerken binary sistemindeki gibi 2li kombinasyonda derinlik aşyağıya doğru gitmeyecek yatay olarak gidecektir.Bu sayede isterseniz 100 kişiyi isterseniz 1 milyon kişiyi 1. derinliğe kaydetmiş olabilirsiniz.
Maddeler Halinde Unilevel Sisteminin Olumlu ve Olumsuz yanlarını sayacak olursak;

Unilevel Sisteminin Olumlu Yanları

  • Çok çalışan ve az çalışan kavramının önemi kalmayacaktır.(Her kullanıcı altına eklediği kadar kişiyi 1. derinliğinde görebilecektir)
  • Derinlik Yönetimi var ise istediğiniz kişiyi istediğiniz derinliğe ekleyebilirsiniz.(Mesela 1. derinlikte çok çalışan bir ekip arkadaşınız var ve yeni bir ekip arkadaşı ekleyeceksiniz.1. derinlikteki ekip arkadaşınızın azmini ve çalışma performansını artırmak için yeni ekip arkadaşınızı 1. derinlikteki arkadaşınızın altına ekleyebilirsiniz. İlk etap kazancınızın düştüğünü düşüne bilirsiniz fakat zamanla 1. derinlikteki arkadaşlarınızın çalışmalarının artığını ve doğal olarak sizinde kazancınızın arttığını göreceksiniz)
  • Belirli derinliğe kadar kazanç dağılımı yapılıyor ise yatay olarak büyüdüğü için bu işlem sizi etkilemeyecektir.
  • Sistemi ilk keşfeden ile son keşfedenin bir ayrımı olmayacaktır. Adaletli bir dağılım olacaktır.
  • Kişiler arasında altına ekip arkadaşı ekleme yarışı başlayacak ve rekabet ortamı doğacaktır.

Unilevel Sisteminin Olumlusuz Yanları

  • Satış yeteneği olmayıp eğitim yeteneği olan kişiler için kazanç düşü olacaktır
  • Altına kişi eklenmeyen kişinin kazancı az olacağı için teşvik edici bir sistem değildir
  • Sistemi ilk keşfeden kişi son keşfeden kişiye göre daima daha fazla kazanacaktır.
  • Pasif kazanç sistemine teşfik edecektir.

Yazı metnimizi daha da fazla uzatabiliriz. Lakin Artık günümüzde bu tarz sistemler kalmadı.Gelişen yazılım mimarisi ile birlikte Network Marketing Yazılımı sektörüde büyümüş ve gelişmiştir. Artık sistemlerinizde Hem Unilevel hem de Binary Sistemini kullanabilirsiniz.Bunlar için belirli periyotlar veya çalışma şekilleri belirlemiz yeterli olacaktır.

Eğer bir Network Yapısı oluşturacaksanız ve bir network fikriniz var ise bizimle beraber bunu Ticarete dökebilirsiniz. Bize 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numarası : 0545 525 84 33 dür.

Veya Biz sizi Arayalım

Etiketler : Network Marketing Yazılımı, Marketing Yazılımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir