Çağrı merkezleri müşteri deneyimi ve pazarlama stratejisi ve satış artımında önemli bir unsurdur.Yapacağımız işlemler sayesinde hem firmanızın bünyesinde hemde yetişmiş kalifiyeli personellerimiz sayesinde kendi bünyemizde yönlendirmeli hizmetler sunmaktayız. Başlıca çağrı merkezi hizmetlerimiz şunlardır;

Bulut Çağrı Merkezi

Lokasyonunuzda herhangi bir donanıma ihtiyacınız olmadan bulut teknolojisiyle internet üzerinden hizmet veren, internetin olduğu her yerden kullanabileceğiniz internet tabanlı çağrı merkezi sistemidir.

İhtiyacınız olan kulaklı mikrofon ve bilgisayar!

Çağrı Merkezi Yazılımı

VerimorCRM, çağrı merkezleri için ücretsiz olarak sunduğumuz, çağrı merkezi yönetiminizi çok daha basit ve kullanışlı bir hale getirebileceğiniz yazılımımızdır.

Manuel Arama Sistemi

Sisteme yüklenen dataları manuel olarak arayan ve müşteri temsilcilerine aktaran arama sistemidir. Çağrı merkezi sektöründe “Maske” olarak da bilinmektedir.

Predictive Arama Sistemi

Sisteme yüklenen datalarınızı müşteri temcilcilerinin müsaitlik durumlarına göre otomatik olarak arayan ve en müsait müşteri temsilcisine bağlayan sistemdir.

Otomatik IVR Arama Sistemi

Satışını yapmak istediğiniz ürün veya hizmetinize ilişkin tanıtıcı ses kaydını dinleterek, tuşlama sonucuna göre müşteri temsilcilerinize bağlayabilirsiniz. Böylelikle ürün veya hizmetinizle ilgilenen kişilere daha çabuk ulaşmış olursunuz.

Anket Arama Sistemi

Anket yapmak istediğiniz kitleye otomatik aramayla anket sorularını dinletebilir, tuşlama sonuçlarını alabilir, görüşmenin sonunda görüşlerini almak için ses kaydı bıraktırabilirsiniz.