Konya Web Tasarım

Bir web sitesine ihtiyacınız mı var ve ya var olan web sitenizin amacına uygun doğru bir reklam alanı olmadığına inanıyor ve yeni bir arayüze mi ihtiyacı olduğunu düşünüyorsunuz ?

Size ait bütün çözümlemeleri düşünüp işinize en çok yarayacak web tasarım & yazılım çözümü üreteceğimizden emin olabilirsiniz.Çözümlerimizde şu yöntemleri kullanmaktayız.

Biz işimizi yaparken şunlara dikkat ediyoruz.

1. Temiz ve Profesyonel Bir Tasarım

Web sitesi bir firmanın internetteki yüzüdür.Müşterilerinizin ürünlerinize hızlı bir şekilde ulaşabileceği karmaşık yapıdan uzak temiz ve profesyonel bir arayüzle karşılanmasını sağlıyoruz.

2. Mobil Uyumlu Siteler

Günümüzde normal bilgisayar tarayıcılarından çok mobil yani cep telefonu tarayıcılarından web sitelerin ziyaretleri söz konusu. Yapılan arayüz çalışması mobil uyumlu bir şekilde tasarlanır ve hangi tarayıcıdan girilirse girilsin hiç bir şekilde arayüzde bir görüntü dağılımına sebep verilmez.

3. Web Sitenizin Hızı

Hem google hemde kullanıcılar internet sitelerinin hızlı bir açılışa sahip olup olmadığına önem vermektedir. Yapmış olduğumuz arayüzler kendi server alt yapılarımızda bulundurularak hızlı bir web site açılışı görünmesinin yanında kullanılan kodların sadeliği ve entegrasyonu ile birlikte sıradan web sitelerine göre 2x e kadar avantaj sağlanır. Hızlı bir web sitesi bu işin en önemli kısımlarından bir tanesidir.

4. SEO Uyumluluk

Yapmış olduğumuz web siteleri kod kısımlarında arama motorlarının rahatlıkla tanıya bileceği güncel kodlama alt yapısına sahip olmasından dolayı web sitenizin üst sıralarda yer almasını sağlar.

5. Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya günümüzde çoğu insanın vakit harcadığı sanal bir mecradır.Bu mecralarda sizin yerinize takibinizi sağlayıp web site ziyaretlerinizin artmasına olanak sağlıyoruz. Üstelik Sosyal medya görünümüzde profesyonel ellere emanet olmuş oluyor.

6. Full Yönetim Panel Kontorlü

Yapmış olduğumuz web tasarım ve kodlamalarda tamamen Türkçe olan ve sizin yönetiminde olan bir yönetim paneli ile teslim ediyoruz. Bu sayede istediğiniz her an ve her yerde web sitenizin kontolünü ve düzenleme işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz. Admin paneli olarakta adlandırılan bu yönetim panelimiz ödüllü ve açık kaynak kod yazılımı ile gerçekleştirildiği için bir çok ödülünde sahibidir.Admin panel demo talebinde bulunarak ön incelemede bulunabilirsiniz.

HEMEN ARA : 05455258433

Yada Not Bırakın Biz Arayalım


Konya Web TasarımKurumsal Web TasarımResponsive Web Tasarım

Konya Web tasarım için Google Arama Sonuç Sayfası