• 05455258433
  • bilgi@dogrureklam.com
  • Feritpaşa Mahallesi Sağlık İş Merkezi No: 18 Selçuklu/KONYA

Network marketing yazılımı son yüz yılda pazarlama anlayışını değiştirmiş bir sistemi daha da kolay hale getiren bir yazılımdır.

Bu yazılımlar sayesinde network ağınızı hiç bir kalem ve kağıda gerek duymadan muhasebe, dağılım, gelir döngüsü, kar marjı vb gibi bir çok kriterlere göre anında inceleye bilir ve dağılımları yapabilirsiniz.

Türkiye ‘nin lider network marketing firmalarını referansları arasında bulunduran firmamız, istekleriniz doğrultusunda sizlere özel yazılımlar üretebilecek bilgi,beceri ve tecrübeye sahip anadolunun yükselen tek yıldız firmasıdır. Firmamız bünyesinde çalışan veritabanı analiz ekibi, pazarlama ekibi, saha yönetim & koordinasyon birimi, görsel planlama ekibi, sosyal ağ danışmanları sayesinde sadece yazılımsal değil networkünüzün genişlemesi ve tanınmasına da yardımcı olmaktayız.

Kurumsal firmalar için kalem kalem Neden Doğru Reklam Yazılıma ait network marketing yazılımı nı tercih etmek için sebepler ?

network marketing yazılımı dogru reklam dogru yazılım

Sizde hemen Network Marketing Yazılımı na Sahip olmak istiyorsanız, bizimle iletişim bölümündeki alanlardan ve ya telefon numaramızdan iletişime geçerek en kısa sürede referanslarımız arasına katılabilirsiniz.

  1. Doğru Reklam Yazılım
  2. Mustafa Gökhan ERYİĞİT
  3. 0545 525 84 33