Öğrenci Servis Takip Yazılımı – Öğrenci Takip Yazılımı – Öğrenci Servis Yazılımı

Türkiye 17 Milyonu aşan bir öğrenci sayısına sahip bir ülkedir. Bu sayı öylesine büyük bir rakam ki 143 ülkenin nüfusundan daha büyük. Hal böyle olunca eğitim sisteminin ihtiyaçları da sayısı gibi fazla durumda.

Velilerin ihtiyaçlarına önem veren firmamız okul servisi konusunda en büyük sorunu olan servis takip diğer adı ile öğrenci takip sistemi konusunda bir yazılım geliştirmiş durumda.

Bu yazılım sayesinde veliler öğrencilerin servis ile ilgili bir çok özelliğini Mobil uygulama, web tarayıcısı ve sms bildirimi ile takip edebilmekte.

Öğrenci Takip Sistemi Nedir ?

Öğrenci Takip sistemi başlıca veli ve eğitim kurumlarına şu özellikleri sunar;

-Servis güzergahı takibi
-Servisin Anlık konum takibi
-Öğrenci alma noktasına yakınlaştığında sms bildirimi ve çağrı bildirimi
-Öğrencinin servisine biniş ve iniş bildirimi (Sms,Çağrı ve mobil bildirim)
-Öğrencinin servise biniş ve iniş zamanı
-Öğrencinin eğitim kurumuna ulaştığına dair bildirim (sms ,çağrı ve mobil bildirim)
-Öğrencinin emniyet kemeri kullanım kontrolü(özel istek)
-Servis şöförü bilgileri
-Servis yardımcı personeli bilgileri

ve daha bir çok özelliği hem veli hem eğitim kurumu hemde servis görevini üstlenen firmanın hizmetine sunmaktayız.

Bu hizmet kimi zaman özel eğitim kurumlarında eğitim kurumları tarafından finanse edilmekle birlikte kimi zaman veliler tarafından finanse de edilebilinmektedir. Öyleki Aylık 0.99 TL den başlayan fiyatlarla veliler kendileri ödeme yaparak kullanabilmekteler.

Hem Android hem İos işletim sistemleri ile uyumlu olan uygulamamız internet bağlantısının olduğu her mekanda bildirim atma kapasitesine sahip. Sms bildirimi ve çağrı bildirimi ise operatör servis imkanına bağlı olarak Yurt dışı dahil bütün alanlarda size imkan verebilmektedir.

Piyasadaki muadil uygulamalara göre farkımız bu uygulamanın servis odaklı değil öğrenci odaklı olmasıdır. İstenilidiği takdirde öğrenci her hangi bir mobil cihaza sahip ise bu cihaz üzerinden de veliler takibini gerçekleştirebi

Eğer bir eğitim kurumu ve ya servis işlemi gerçekleştiren firma iseniz lütfen bizimle iletişim sayfamızdan bağlantıya geçip detaylı bilgi sunumu talebinde bulunabilirsiniz.

Dipnot : 2019-2000 yılı servis yönetmeliği gereğince servislerde emniyet kemeri kontrolü şartı getirilmiştir. Daha detaylı bilgi için Milli Eğitim Bakanlığı’nın internet adresini ziyaret edebilirsiniz. İlgili adresine gitmek için tıklayınız.